Teambuilding pre Vašu firmuOrganizácia teambuildingu pre firmy a ich zamestnancov podľa vašich požiadaviek ako napríklad vo forme športovej olympiády, tematických aktivít, športových dní pre zamestnancov s deťmi a iné.

Čo ponúkame?

1. Vypracovaný návrh programu podľa vašich požiadaviek

V úvode sa individuálne dohodneme, ako si predstavujete priebeh akcie, čo všetko zabezpečíme a aké zvolíme atrakcie. Ak na akciu nemáte konkrétne požiadavky navrhneme Vám vhodné alternatívy.

2. Komplexné zabezpečenie programu a potrebného vybavenia

V závislosti od dohody Vám zabezpečíme všetky športové potreby na aktivity ako napr. na floorbal, bedminton, tenis, futbal, stolný tenis, volejbal. Vieme tiež zaobstarať všetky potreby na atrakcie ako je streľba z luku, streľba zo vzduchovky, sumo oblečenie, zoorbingove gule, rodeo býk a iné. Okrem atrakcií vieme zariadiť aj priestory, catering, SBS, hostesky a pod.

3. Tím flexibilných ľudí zabezpečujúci priebeh akcie

Podľa potreby máme k dispozícii rozhodcov na jednotlivé športoviská a atrakcie. Zaistia vysvetlenie základných pravidiel, dozor nad priebehom zápasov, zapisovanie a vyhodnotenie výsledkov súťaží.

Každý teambuilding je pripravený na mieru a preto nás neváhajte kontaktovať s Vašimi požiadavkami. Bližšie informácie na tel.č. 0907 758685 alebo email.

sportKEMP

denné športové tábory. V športových kempoch ponúka množstvo zábavy a dni prežité v duchu športu. Môžeš za zdokonaľovať v športoch ako florbal, futbal, bedminton, basketbal, volejbal, baseball, gymnastika, lukostreľba, dračie lode a iné.

Výživový poradca

Martin Vlnka +421 907 758 685

Kontakt

Martin Vlnka, s.r.o.

Velke Stankovce 762

913 11 Trenčianske Stankovce


Telefón: +421 907 758 685

E-mail: martin@martinvlnka.sk

Social: Facebook